Kurumsal

Hakkımızda

Söyler Mobilya Kurucumuz Ahmet SÖYLER tarafından 1994 yılında Ankara Siteler ‘de 3000 m2 kapalı alanla kurulan firmamız yatak, baza, yastık, ev tekstili ürünlerinin üretimini yapan Türkiye ‘de sektöründe lider konumunda olan firmalarla yaptığı satış anlaşmaları ile uyku ürünleri toptan perakende satışında lider markalar arasına girmiştir. Önceleri ulusal markaların yurtiçi satışlarını yapan firmamız sektördeki tecrübesi ile kendi perakende mağaza ağını oluşturmuştur. Yurtiçinde perakende mağazaları bulunan firmamız ayrıca yılların tecrübesi ve deneyimi ile her ülkenin müşteri istekleri doğrultusunda kendi markası ile ürettiği Yatak, Baza, Yastık, Evtekstili ürünleri başta Fransa, İran, Azerbaycan, Libya, Rusya, Almanya gibi toplam 15 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Söyler Mobilya, piyasadaki talepleri iyi bir şekilde değerlendiren, kendini sürekli yenileyen, başarıya giden yolun müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten köklü bir kuruluştur. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet prensibinden ödün vermeden kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunmayı ilke edinen firmamız yaptığı yatırımlarla şu an 10.000 m² alanda fabrikasyon üretim yaparken 7000 m2 depolama alanı ile satışı yapılan ürünleri aynı gün müşterilerimize teslimatını yapmaktadır… Söyler Mobilya, bundan dolayıdır ki müşterilerimizin talep ettiği ürünlerin üretim aşamasından nihai tüketiciye ulaşıncaya kadarki geçen tüm sürecin takibini yapmaktadır. Satışa koymuş olduğu ürünleri çoklu adetli stoklarla kendi mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Beğendiğiniz ürünleri kendi lojistik depolarından, kendi lojistik ekibi ile evinize teslim ediyor.

Söyler Mobilya Bölge bayii, Ankara bayii olarak ve çalıştığı için beğendiğiniz ürünleri bu sayede diğer firmalar ile karşılaştırıldığında en az %30 daha az ödemiş olduğunuz görülmektedir. Söyler Mobilya; Yatak, baza, başlık, ev tekstili ürünleri uygun fiyatlarının yanı sıra hızlı ve sorunsuz teslimat, ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır

Bünyemizde bulunan Yataş Puff & Visko Love ve Diğer sözleşmeli markalarla sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.Yataş Puffy yataş grup bünyesinde olup Yataş ailesine yeni katılan markamız, Visko love ise Türkiyenin ilk visko  yastık ve  Visko Yatak Üreten firması olması konumuyla kaliteli ürünleri uygun fiyata sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Enter your keyword